Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Martin Hlavaj - Správna voľba pre Váš kraj

Dátum: 08.09.2022
Autor: EWORKS.sk
Martin Hlavaj - Správna voľba pre Váš kraj

Nechcem sľubovať nemožné ani si klásť nereálne ciele. Čo, ale môžete očakávať je seriózny prístup a partnerská diskusia. 

Som presvedčený liberál a progresívec, ktorý,  ako každý druhý občan v tejto krajine má už toho naozaj dosť.

Politika, Diskusie, manažment sú veci, ktoré ma vyslovenie bavia a myslím si, že som v nich skutočne dobrý a dokážem zlepšiť mnoho vecí, ktoré sú príťažou pre náš kraj. Mám rôzne skúsenosti pri riešení veľkých aj menších IT projektov, ktoré by sa mohli do správy VUC hodiť. Dokážem manažovať tými ľudí, pracovať na ich psychológie a neposlednom rade mám vždy aj dobré výsledky. Prácu vždy odvádzam na sto percent.

Vyslovene neznášam byrokraciu, a to je hlavný bod, ktorý budem v prípadnej možnej kompetencií odbúravať. Som vyslovene progresívny človek a mojím cieľom je odbúrať veľa zbytočných návštev úradov a podobných inštitúcií.

Budem sa zaujímať aj o oblasti športu, manažmentu, financovania a kompetencií nakoľko za posledné roky sledujem rôzne nezrozumiteľné kroky inštitúcií, ktoré majú na starosti šport v našom kraji. Samozrejme nemyslím len futbal, ale aj iné menšie športy. Apelujem hlavne na mládež a výchovu.

Zaujímať sa budem aj o témy, ako sú triedenie odpadu a ochrana a sloboda zvierat. Veľmi dbám na budovanie zelenej energie a pri všetkých príležitostiach budem presadzovať práve záchranu klímy budovaním zelených riešení.

Ďalšou mimoriadnou dôležitou témou je pre mňa informovanosť, častá a pravidelná komunikácia s občanmi v rôznych online, ale aj osobných diskusiách, napr. podnety mi môžete zaslať už, aj dnes na mojej stránke.

Moje priority, teda sú:

STOP BYROKRACIÍ

INFORMOVANOSŤ A PRAVIDEĽNÁ KOMUNIKÁCIA

ŠPORT DOSTUPNÝ PRE VŠETKÝCH

LUDSKOSŤ A SPRAVODLIVOSŤ KU ZVIERATÁM

ZELENÁ ENERGIA A ZÁCHRANA KLÍMY

TRIEDENIE ODPADU - KONIEC DOBY PLASTOV