Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

O mne

hlavaj_zoom_small

Kto som

Som otec úžasnej rodiny, ktorú milujem. Mám krásnu ženu a dve nádherné deti, ktoré napĺňajú môj život. Narodil som sa v Nitre a prežil som v nej viac ako 30 rokov. Aktuálne žijem už 5 rokov v obci pri Nitre, Malom Lapáši. Aktívne športujem, hrám futbal za futbalový klub TJ Slovan Chrenová. Mojou záľubou je aj domáce kutilstvo a IT. Pre všetkých som absolútne transparentný a v prípade akýchkoľvek otázok otvorený na diskusiu. 

Práca

Pracujem už viac ako 12 rokov ako programátor IT systémov na mieru. Za ten čas som riešil obrovské množstvo IT projektov, z ktorých skúsenosti by som isto vedel pretaviť aj do vyšších územných celkov. Moje skúsenosti sú nie len z programovania, ale aj z manažovania kolektívu, práce, psychohygieny a ďalších podobných odvetví. 

Vzdeľanie

Vyštudoval som vysokú školu Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre. Odbor Učiteľstvo akademických predmetov - Informatika a technická výchova, Mám učiteľské vzdelanie, ktoré som uplatnil aj ako učiteľ na základnej škole v Nitre. Učil som aj rôzne IT a športové krúžky pre centrá voľného času. 

Absolvoval som MBA štúdium v Prahe na škole European School of Business & Management SE, konkrétne som sa zameral na odbor Manažérska Psychológia.

Psychológia zamestnancov, manažérov a ľudí v biznise alebo vo verejnej správe či inom zamestnaní je mojou veľkou témou. 

Som držiteľom certifkátu IES - Internation Education society LONDON